En Şık TV Üniteleri

Mobilya seçimlerinde genellikle önce mobilya takımları ardından en şık TV üniteleri göz önüne alınır. Fakat oturma odalarında odanın dekorunu ve ruhunu en belirgin şekilde gösteren en önemli unsur TV üniteleridir. En şık TV üniteleri kendilerine has tasarımlara sahip oldukları için her mobilya tipine uyum sağlayamazlar. Eğer oturma odası dekorum farklı ve cool olsun diyorsanız, önce kafanızda nasıl bir TV ünitesi istediğinize karar verip ardından mobilya seçiminizi yapmalısınız. Buna ek olarak duvar boyası veya duvar kağıdı desenine de TV ünitesi seçiminden sonra karar vermelisiniz. Aksi takdirde duvar rengi ile uyumlu olmayan veya TV ünitesini ön plana çıkarmayan bir duvar kağıdı,görünümdeki tüm uyumu bozar. İhtiyacınız olan şey önce en şık TV üniteleri modellerini görüp ardından tarzınıza ve ev yapınıza en uygun olan TV ünitesini seçmek.

tv ünitesi

Tv-Unitesi-Bolero
lazzoni tv ünitesi 0508

lazzoni tv ünitesi

Yüz Bin Baloncuk’a göre en şık TV üniteleri gördüğünüz gibi uzun ve büyük yer kaplayan tasarımlara sahip. Hatta duvarın tamamını kaplaması daha makbul.:) Böylece oturma odasında dekorun odak noktası TV ünitesi olur ve geriye kalan dekor ürünleri olabildiğince sade ve şık tamamlanırsa oturma odanızda cool ve modası hiç geçmeyecek bir görünüme sahip olursunuz. Renk ve desen olarak da en göz alan ve tarz bir görünüm sunan desen ise koyu veya orta ton renkli ahşap deseni. Evinizde ahşap desenine ağırlıkla yer vermenizi öneririm. Ayrıca en şık TV üniteleri takım halinde satılmıyorsa TV ünitesinin arkasındaki duvarı, diğer duvarlardan farklı bir duvar kağıdı ile kaplayıp, önüne sadece TV ünitesi koyma fikrini de düşünebilirsiniz.

duvar ünitesi

YBB’ye göre en şık TV üniteleri arasından sizin zevkinize hitap eden varsa, üzerine tıklayıp bulunduğu mağazanın sitesinde daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website