Farklı Düğün Konseptleri

Öyle bir düğün yapın ki sıfatlar eksik kalsın. Hayalleriniz sizi ve misafirlerinizi büyülesin.Tüm bunları gerçek kılmak için farklı düğün konseptleri ile kendinize oradan ayrılmak istemeyecek bir atmosfer oluşturun.Düğün gününe en az 3 ay kala hayallerinizdeki mekan arayışına girin. Tabii tam olarak hayallerinizle örtüşmeyebileceği ihtimaline de yakın olun derim. Hayallerimizin sınırı uçsuz bucaksız. Bir mekanı çok beğenirsiniz sonra ondan iyisini görürsünüz ve ondanda daha iyisini görürsünüz bu böyle gider. Elinizdekinden mutlu olun çünkü her mekan bir iki dokunuşla hayallerinizin ötesine geçebilir. Peki bu dokunuşları kim yapacak?

Organizasyon şirketleri özel gün planlamalarını artık üst düzey güzelliğe ulaştırdı. Sınır tanımadan gerçekle hayali bir araya getiriyorlar. Onlar sunuyor,onlar düşünüyor,onlar gerçekleştiriyor siz sadece seçiyorsunuz. Birde bütçe ayırıyorsunuz. :) Fakat derseniz; ‘ben çevremdekilerin yardımı ile kendim yapacağım’ o zaman biraz farklı düğün konseptleri seçiminden yana olmanızı öneririm.Öncelikle ne istediğini ve ne istemediğinizi netleştirin. Ardından konseptiniz için, birbiriyle uyumlu renkler belirleyin ve bu renkleri göz yormayacak şekilde detaylara yerleştirin. İster tabaklarda,ister gelin çiçeğinde,ister masa süslerinde bu renkleri dekorasyonla bütünleştirin. İpucu olmasını umduğum görsel önerilerim, gözünüzde nasıl bir dekorasyon istediğinizi daha iyi canlandıracaktır. Ya da ne istemediğinizi. :)

 

 

 

farkli-dugun-konseptleri

Renk paletleri her zaman karşımıza çıkıyor. Uyumlu renkleri her alanda bir araya getirebilmek görsel çekiciliği de zirveye çıkarıyor.

 

 

farkli-dugun-konseptleri-2

 

Renklilikten korkmayın. İhtişam her zaman unutulmazdır. ;)

 

farkli-dugun-konseptleri-3

2015 yılının rengi Marsala, farklı düğün konseptleri için şans verilmesi gereken bir renk.

 

farkli-dugun-konseptleri-8

Tercihinizi kır düğününden yana kullandıysanız, sarı,beyaz ve yeşil uyumunu es geçmeyin.

 

farkli-dugun-konseptleri-5

 

‘Bırakayım onlar yapsın’ derseniz, organizasyon şirketleri önerilerimi değerlendirin. Şunu da unutmayın; siz organizatör değil günün yıldızısınız. :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website