Vazgeçilmez Yenilerim

Şöyle bir huyum vardır ; bir ürüne bağlıyım diye yenisini denememezlik yapmam. Alırım. Denerim. Eğer elimde olandan bir adım öndeyse bile hemen eskinin yerini yeniye veririm. Olmazsa olmazlarım artık yenisinin yerini alamayacağı, piyasaya çıkmışlar arasında hiç birinin yerini dolduramayacağını defalarca denemeler sonunda anladığım ürünlerden oluşuyor. Bu yaz olmazsa olmazlarım arasına yeni güzellikler ekledim. Üç yeni güzeli sizlere tanıtacağım. (Neden üç? -Bilmem bir takıntı oldu. İlk olmazsa olmaz yazımda üç ürün paylaşmıştım. Böyle devam etsin bari dedim. İki yeni olmazsa olmazım olursa üçe tamamlayana kadar paylaşmayacağım yani :) Bu arada o ürünler hala olmazsa olmazlarım arasında. ) Avene Sun Care Oil , Avene After Sun Lotion ve Elizabeth Arden Visible Difference Aydınlatıcı Göz bu yaz bana katılan vazgeçilmez yenilerim .

Avene Sun Care Oil

Avene markası uzun zamandır dikkatimi çeken ürünlere sahip. Ne zaman instagrama girsem karşıma öneri olarak paylaşılan resimlerin içinde çıkıyordu. Sonunda denemeye karar verdim ve iyi ki böyle bir karar vermişim. Güneş koruyucu yağ olarak artık Avene Sun Care Oil kullanıyorum ve çok memnunum. Paraben içermemesi ve tende kolayca emilmesi benim için en önemli özelliklerinden. Ayrıca sprey formda olması büyük kolaylık. SPF 30 oldukça iyi bir rakam. Hassas cilde sahip olanlar gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

 

Avene Eau Thermale Huile Solaire SPF 30 Sun Care Oil

 

 

Avene After Sun Lotion

Güneş sonrası bakım alışkanlığım hep vardır. Çünkü bronzlaştıktan sonra cildim inanılmaz kuruyor ve nemlendirici birşey sürme ihtiyacı duyuyorum. Avene After Sun Lotion bu ihtiyacımı fazlasıyla karşıladı. Avene Sun Care Oil ile kullandığım için bu üründen daha iyi sonuç aldım. Bronzluğumu uzun süre kalıcı hale getirmesinin yanında cildimi yumuşatması bu ürünü vazgeçilmezim yaptı.

               ç

Avene After Sun Lotion

 

 

Elizabeth Arden Visible Difference Aydınlatıcı Göz Jeli

Bir yıldır kullandığım tek göz çevresi bakım ürünüm Elizabeth Arden Aydınlatıcı Göz Jeli. Ciddi anlamda memnun kaldığım ve gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bu ürün göz çevremi daha aydınlık ve pürüzsüz yaptı. Ürünün uygulanış şekli ile göz altındaki halkalar ve ince çizgiler yerini pürüzsüzlüğe bırakıyor. Uygulanış şeklinden kısaca bahsedeyim. Ürünün ucunda küçük bir roll-on bulunuyor. Jeli kenarlarından çok az gelecek çekilde sıkıp, göz çevrenize halkalar halinde masaj yaparak sürüyorsunuz. Kırışıklık giderdi diyemem çünkü hiç bir göz çevresi bakım ürünü (bildiğim kadarıyla) kırışıklık gidermez sadece kırışıklık oluşumunu engeller. Bu nedenle göz çevresi bakım ürünleri kullanmaya 20li yaşlardan itibaren başlamak gerekir. Ben öyle yaptım ve daha iyisi çıkana kadar Elizabeth Arden Aydınlatıcı Göz Jeli vazgeçilmezlerim arasında olacak.

 

Elizabeth Arden Visible Difference Aydınlatıcı Göz Jeli

One thought on “Vazgeçilmez Yenilerim

  1. Tavsiyeniz doğrultusunda Avene’in güneş yağı ve güneş sonrası losyonunu aldım. Çok memnun kaldım şuan tatildeyim ve yanımda :)) diğer göz altı kremi önerinizi de tatilden döndüğümde alıp deneyeciğim tamda ihtiyacım olan şey.Postlarınız bir harika. :) Teşekkürleeeeer. ^^

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website