İlk Blog Yazısı, İlk Heyecan…

ilk-blog-yazisi

Merhaba, sayfama hoş geldiniz.

Tanışma bazen yüz yüze bazen kulaktan kulağa bazen yazışarak bazende okuyarak ama hep karşılıklı olur. Bu nedenle sizler olmadan olmaz. O halde sayfama merhaba deyiiin :) Peki  kim bu “Yüz bin Baloncuk” ? Neden “Yüz bin Baloncuk?” … Kendisini geliştirmeyi ve öğrendiği şeyleri paylaşmayı seven, fotoğrafçı, malzeme mühendisi adayı, güncel olayları yakından takip eden ve kendi yorumuyla sizlere sunacak olan sizden biri. ayrıca Yüz bin baloncuk ismi çocukluğumda babamla seyretmekten keyif aldığım bir içecek tanıtım reklamında geçen “on yüz bin milyon baloncuk yuttum” cümlesinden gelmekte.

Sırada bu blogu açma amacım var. Şöyle ki;  bugüne kadar ve bugünden sonra edindiğim ve edineceğim tecrübeleri ve bilgileri güncel olaylar eşliğinde çeşitli görseller ile size sunmak ve bu kişisel blogu kendi benliğimi yansıtan bir müze haline getirmek, gerek yazdıklarımla gerek çizdiklerimle. Bu blogta siz ziyaretçileri ile buluşmayı bekleyen eserleri, hayatın içinden paylaşılmaya değer olayları, gelişmeleri, yenilikleri bulabileceksiniz. Fotoğrafçılık, moda, sanat, yaşam tarzı, sağlık, bakım, tasarım, mühendislik, teknoloji, nostalji, röportaj, stil, seyahat, gezi, sergi ve davet, yemek, spor, eğlence, alışveriş, aşk ve olmazsa olmazımız olacak olan ödüllü yarışmalar bu blogta. Bu kadar konu hakkında bilgiye nasıl sahipsin derseniz? Değilim. Ben her şeyi biliyorum diyemem fakat elimden geldiğince her konuda bir şeyler öğrenmeye çalışıp insanları bilgilendirmek istiyorum.  Tüm bu alanlar hayat döngümde olduğu için hepsine meraklıyım ve sizlerle beraber bilmediklerimi bende keşfedeceğim. “Ekmeğini yalnız yiyen, yükünü yalnız taşır” diye güzel bir söz vardır. İnsanlarla bilgi paylaşımında bulunmak hem okuyan için hem de  özellikle yazan paylaşan için önemli gelişim aracıdır. Bu yüzden yazılan her yazıda kendime de bir şeyler katacağım düşüncesiyle bu yolculuğa çıkmış olmaktan dolayı çok mutluyum.

Bilmenizi isterim ki bu blogta her zaman yeni ve ilginizi çekecek yazılar olacak üstelik çok bekletmeden. Bugünlük bu kadar olsun ve ilk blog yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Diğer yazılarımda buluşmak üzere. Hoşçakalın.

YÜZBİN BALONCUK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website