Tırnak Sanatı

Bakın burada ne var? Tırnak sanatına birde benim yazımdan göz atmaya ne derseniz?

Saç makyaj kıyafet tamam peki ya tırnaklar? Tırnak sanatı yaklaşık son 2 yıldır bizi etkisi altında tutmaya devam ediyor ve bu böyle uzun süre devam edecek gibi. Şikayetimiz yok :) bu etkinin altındayız ki tırnaklarımıza pek çoğumuz desenler yapmayı denemişizdir kimimiz başardı kimimiz soluğu güzellik merkezlerinde aldı. Biraz göz atalım mı bu tırnaklara ve benim önerilerime? :)

tirnak-sanati

Takma tırnak sanatı

 Desenli tırnakları artık takma tırnak olarak da bulabiliyoruz, yapıştırma olarak da.

takmatirnaksanati

Gördüğünüz gibi kendinizde böyle bir tırnak sanatı ortaya çıkarabilirsiniz üstelik çok da kolay ve hoş değil mi ? Son olarak da desenlere ve pullu tırnaklara bakalım şahsen pullu  tırnaklar benim çok hoşuma gidiyor tabii doğru kıyafet ve doğru yapım ile.

takmatirnaksanati2Bu tırnak süslerini nereden alırım diyorsanız benden size bir kaç öneri  Ciate markasını Sephora mağazalarından bulabilirsiniz. Yine aynı tarzda pullu süslemeleri artık pek çok alışveriş mağazasında bulunan Claire’s den de satın alabilirsiniz. Sizde tırnaklarınızda biraz farlılık yapmak istiyorsanız bu işlemlerden beğendiğinizi seçip deneyin derim.

tirnakmarka

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website