En İyi 10 Beyaz Oje

2015 yılının favorisi,beyaz oje,2016’da da bizimle.Çok değil yakın zamanda sadece french yapmak için kullandığımız beyaz ojeyi artık tek başına zirvede tutma zamanı. İster mat ister parlak,oje renkleriniz arasında mutlaka olması gereken beyaz, kısa tırnakta veya orta boy oval kesim tırnakta trend bir görünüm sağlıyor.Beyaz ojeyi aynı zamanda renk açmada da kullanabilirsiniz. Mesela; lila renkli bir ojenin alt katına beyaz sürüp üstüne lilayı sürerseniz doğal,pastel bir ton elde edersiniz.

En iyi 10 beyaz oje önerimden size en uygun olanı tercih edin ve olmazsa olmazlarınız arasına yerleştirin derim.Kimilerine göre sadece yazın sürülebilen bir renk olduğu düşünülse de, bence kulak asmayın ve en önemlisi sürdükten sonra elinize baktığınızda bu renk sizin enerjinizi yükseltiyorsa ki benim hep yükseltir :) o zaman huzurla yola devam edin.Madem öyle gelsin önerilerrr :)

Butter-London-Cotton-BudsButter London ‘Cotton Buds’

Essie-BLANC Essie ‘Blanc’

Formula-X-White-Matter

  Formula X ‘White Matter’

chanel-545-attraction

  Chanel ‘545 Attraction’

Michael-Kors-Gossip

 Michael Kors ‘Gossip’

NARS-EcumeNars ‘Ecume’

Rimmel-white_hot_love

  Rimmel ‘White Hot Love’

NARS-Victoria-Beckham.jpgNars + Victoria Beckham

OPI-non-stop-white-infinite-shine-nail-polish O.P.I. ‘Non-stop White’

sephora-Under-the-Covers

Sephora ‘Under the Covers’

Benim favorilerim Sephora ‘Under the Covers’ ve Narsinc Victoria Beckham.Çünkü Sephora ‘Under the Covers’ ı sürdüğümde ilk katta istediğim kar beyaz rengini elde edebiliyorum. Narsinc Viktoria Beckham ise uzun süre kalıcılığı ile beni cezbetti. Bakalım beyaz oje trendi genelde nasıl uygulanmış;

 

white-nail-polish

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website