Olmazsa Olmaz Kozmetik Ürünleri


   Her birimizin kullanmaktan vazgeçemediğimiz olmazsa olmaz  kozmetik ürünlerimiz vardır. Nereye gitsek yanımızda taşırız ve her uygun ortamda bu vazgeçilmez kozmetik ürünlerimizden bahsederiz. Benim özellikle seyahat çantamda olmazsa olmazım olan kozmetik ürünleri L’Oreal Lumi Magique, Organix Keratin Oil Shampoo ve Bioderma Sensibio H2O ‘dur.Bu üç ürünü tanıdıktan sonra eminim sizinde çantanızda ve ya ihtiyacınız olan her yerde olacaklardır.

Lumi-magique

       L’Oreal Paris’in likit fondöteni Lumi Magique (39,99 TL) cilde kuruluk vermeyen yüzde 40 saf su içiren hafif formülüyle tüm cilt tiplerine uygundur. Çeşitli renk içeriğiyle maske etkisinden uzak harika bir kapatıcılık sağlar. Aynı zamanda cildin doğal ışığını yansıtır. Sürüldüğü anda ciltle bütünleşen akışkan bir yapıya sahip. Elinize iki bezelye büyüklüğünde sıkarsanız tüm yüzünüze yetecektir. Unutmayın cildinizin her yerinde aynı ışıltı ve kıvamı istiyorsanız fondöteninizi fırça ile yüzünüze yayın.

Bioderma-sensibio

bioderma-sensibio2

    Bioderma Sensibio H2O ‘yu duymayan kalmamıştır herhalde. Eğer duymadıysanız işte keşfetme zamanı. Sensibio H2O ‘vazgeçilmez ürün’ tabirinin ta kendisi. Hassas ciltler dahil tüm ciltlere uyum sağlayan bir yüz temizleyicisi. Durulama gerektirmemesi,suya dayanıklı makyaja karşı etkili olması,yüz ve göz çevresinde kullanılabilmesi,parfüm içermemesi çok büyük bir avantaj sağlıyor. Ürünü eczanelerden ya da turuncukasa gibi alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

organix-keratin-oil

organix-keratinoil

   Organix‘in ürünü Keratin Oil Şampuan (34 TL)  zengin keratin içeriği ile saç tellerini güçlendirerek tarama ve şekillendirmeden dolayı oluşabilecek kırılma ve kopmaları engelliyor.Sülfat ve Sürfaktan içermez. Argan yağı içeriği ile saçlarınıza parlak bir görünüm kazandırır, onarır ve pürüzsüzleştirir. Daha güçlü ve uzun saçlar için saçlarınızı besler ve güçlendirir.

        Bu üç kozmetik ürünleri almaya  değer. Olmazsa olmaz ürünlerimiz daha çok sırasıyla hepsini sizlerle buluşturacağım. Takipte kalın, hoşçakalın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website