Olivia Palermo’nun İnce Fular Takıntısı

Olivia Palermo ne giyse yakışanlardan. Yenilenmeyi seven namı diyar ‘it girl’ yani ‘o kız’ Olivia’nın, üzerinde yeni gördüğümüz herşey çok geçmeden trend oluyor. Olivia Palermo’nun uzun süredir takıntısı; boyuna ince fular bağlama. Fakat bu ince fular hep aynı tarzda.Boyunu düz bir şekilde saran ve bele kadar uzanan askılara sahip. Görüntülere bakınca sizde fark edeceksiniz ki;  bu fularlar boyunda son dönemin gözde trendi choker kolyelerin verdiği görünümü veriyor. Boyunu ince ve aynı zamanda uzun gösteriyor. Bakalım Olivia Palermo’nun İnce Fular Takıntısı kombinlerinde nasıl karşımıza çıkmış.

 

olivia polermo flar

Omzu açık beyaz bluz ile kullanmayı tercih ettiği ince fuların kemeri ile aynı renk olması kombinine uyum getirmiş.

olivia polermo fular

 

Katıldığı bir davette beyaz elbise üzerine siyah-beyaz ince fular tercih eden Olivia Palermo’nun tek küpe takmak dışında başka aksesuar tercih etmemesi dikkatleri fularında toplamış.

olivia-polermo-stil

 

Olivia Palermo’nun İnce Fular Takıntısı elbise tercihinede yansımış. Aynı kumaşa sahip fular, elbiseye ve Olivia’ya ayrı bir hava katmış. Giambattista Valli defilesinde siyah-beyaz kıyafetinin üstüne aksesuar olarak yine aynı tarz fular tercih etmiş. Farklı fular bağlama çeşitleri ile aksesuar kullanımına yeni bir soluk getiren Olivia’nın daha önceki dönemlerde yapmış olduğu kombinleri de ilham kaynağı oldu. Zamanında çok tutulan ve halen kullanılan bu farklı bağlama tarzları kıyafeti bir anda farklı yerlere götürüyor.

 

olivia-polermo-fular

 

 

 

.                                          .ince fular                siyah beyaz fular      SİYAH İNCE FULAR

                                   Lidyana Önder Özkan Şifon İnce Fular        Pieces Siyah Beyaz İnce Fular          Givenchy İpek İnce Fular

                                                      33.5 TL                                                54.95 TL                                          £180

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website