Pinterest’te En Çok Paylaşılan Gelinlik

Bir gelinin ihtiyacı olabilecek tüm detaylarla ilgili bakacağı ilk adres Pinterest olmalı. Pinterest içinde her türlü ilham kaynağı olabilecek görsele sahip olan bir website. Twitter’ın görsel hali diyebiliriz. :) Kullanıcılarının çoğunluğunu bayanların oluşturduğu  bir sitede bayanlara dair içeriğinde fazla olması kimseyi şaşırtmaz her halde. Hal böyle olunca siteye bir giren bir daha çıkamıyor. Bakınız Yüz Bin Baloncuk hesabım ile bende uzun süredir Pinterest kullanıcısıyım. Pinlerim ve oluşturduğum panolarım hem bana hemde takipçilerime ilham kaynağı olmakta. Fazla kategori içermesi oluşturduğum panoların giderek artmasına sebep oluyor. Özellikle ‘Düğün’ kategorisine baktığınızda gelinlikten, gelin buketine, takıdan, ayakkabıya, pastadan, organizasyona, müzik seçiminden balayına kadar tüm detaylarda fikir edinebilirsiniz. Zengin ve ilham verici içeriğe sahip bu site, geçtiğimiz günlerde sitenin en popüler gelinliğini ‘ Pinterest’te En Çok Paylaşılan Gelinlik ‘ başlığıyla duyurdu. Bu rekor paylaşıma imza atan gelinlik Avustralyalı bir gelinlik markasına ait. Grace Love Lace isimli markanın ‘Hollie 2.0′ adlı modeli bugüne kadar tam 2 buçuk milyon kere paylaşıldı.Paylaştıkça popülerliği artan gelinlik tükenmiş durumda.

gelinlik

Pinterest’te en çok paylaşılan gelinlik omuzlardan akan ipek şifon panelleri, düşük sırt detayı, üst ve iç kısımda kullanılan Fransız danteli ile bir tanrıçadan esinlenerek tasarlanmış. Şüphesiz ki gelinliğin en göz alıcı özelliği ; sırf şifon kaplama ile uçuş uçuş bir görüntü sunması.

gelinlik - 3

Fiyatı yaklaşık 6 bin lira olan bu gelinlik popülerliği sayesinde yok satmış.

the hollie

Sahil veya açık hava bir düğün mekanının ruhuna uyan bu gelinlik, Bohem tarzda gelinlikten hoşlanan tüm gelinlerin gözdesi.

gelinlik - 2

Gelinlik ve tasarımcı ile ilgili tüm detaylara kendi sitesi https://graceloveslace.com.au/shop/hollie-2-0/  ‘den ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website