Yüksek Topuz

Sonbarın açılış günlerindeyiz ama tatil planlarımız hala devam ediyor.Sıcak havaların kurtarıcı saç modeli yüksek topuz yeniden yükselişe geçti. Gelişi güzel yapılan topuz modellerinize biraz özen katarak sıradanlıktan çıkartabilirsiniz. Özellikle duş sonrası toplanan sıkı,balerin topuzu sıcaklardan korunmanızı sağlarken aynı zamanda fresh bir görünüm veriyor.Günümüzde modanın gidişatını modacılar,ünlüler ve sokak stilleri belirliyor.Bu uğurda giydiğini,taktığını yakıştıran ve tarzını sürekli yenileyen ünlülerin yüksek topuz saç modelini nasıl kullandığı en etkileyici ilham kaynağı olabilir.

bella-gigi

Son dönemin parlayan yıldızları,kız kardeşler Bella Hadid ve Gigi Hadid klasik tarz yüksek topuz saç modelini günlük ve gece kıyafetlerine uyarlamışlar.

cara-kendall

Geçtiğimiz günlerde rol aldığı Suicide Squad filmiyle gündemden düşmeyen Cara Delevingne katıldığı etkinlikte kıyafet olarak siyah tulum tercih etmiş. Saçlarını ikili yüksek topuz yaparak farkını yine ortaya koymuş.Kendal Jenner ise katıldığı bir festivalde örgü elbisesinin üzerine ikili yüksek topuz yaparak kıyafetine farklı bir hava katmış. İkili yüksek topuz yapmanın ve yakıştırmanın sırrı şu; eğer kıyafetiniz şık ve hareketliyse evet bu saç modelini yapabilirsiniz fakat kıyafetiniz sade ve gösterişsizse bu saç modeli yerine tekli yüksek topuz yapmalısınız yoksa yaşınızı küçültebilir.Mağlum bu ikili topuzları en son ilk okulda hadi biraz zorlayalım orta okulda yapardık. :) Aslında olay tam olarak şu ; Yakışıyorsa Yap! . Tek mesele bu. Giydiğiniz,taktığınız veya yaptığınız saç eski model yada yeni model yakışıyorsa yapın gitsin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website